.
czym_jest_advpix.jpg

Czym jest advpix?

października 17th, 2012 by admin

To system, który pozwala emitować reklamy na zdjęciach (advertising on pictures). Zasada działania jest bardzo prosta. Wydawca po zarejestrowaniu dodaje swoje strony, na których znajdują się zdjęcia, konfiguruje konto, generuj specjalny kod i ustala model rozliczeń. Może również skorzystać z wielu innych dodatkowych rozwiązań wpływających na zwiększenie jego dochodu (m.in. opcja precyzowania).  Reklamodawca (zarejestruj się), poprzez intuicyjny kreator dodaje swoją kampanię reklamową, określa budżet i ustala opcje dodatkowe, takie jak forma emisji reklam, kategorie wydawców, dodatkowe filtry, powiadomienia etc.

Reklama na zdjęciach - ad server

Advpix. Nowość na rynku reklamy. Reklamuj się i zarabiaj wykorzystując zdjęcia !

Następnie platforma reklamowa advpix automatycznie dokonuje analizy stron wydawców i precyzyjnie łączy to z konkretną kampanią reklamodawcy. Wszystko odbywa się w sposób automatyczny bez ingerencji człowieka. Informacje o robocie (spiderze) advpix znajdują się w sekcji FAQ, dostępnej dla każdego po zalogowaniu.

Strony, blogi czy portale internetowe wydawców są stale monitorowane przez robota (spidera) advpix w celu dokładnego dopasowania reklam do zdjęć. Dlatego też stopień nieodpowiedniego wyświetlania reklam względem zdjęcia jest minimalny. Załóż konto i sprawdź jak to działa – multimedialna reklama internetowa ADVPIX.

Jak wygląda zdjęcie?

Zdjęcia wyświetlane na stronach, blogach czy portalach internetowych oparte o platformę advpix, wyróżniają się specjalnymi oznaczeniami „ikonka metki” po kliknięciu, w którą pojawia się interaktywny dymek z reklamą, miejscem, gdzie można to kupić i ewentualnymi opcjami dodatkowymi. Każda akcja użytkownika zostaje zapisana w statystykach platformy, dzięki czemu wydawca i reklamodawca otrzymuje szczegółowe informacje. Do zdjęcia można przypisać jedną reklamę, bądź też sprecyzować je i przypisać reklamy do poszczególnych elementów znajdujących się na zdjęciu. Sprawdź co możesz robić ze zdjęciem w sekcji FAQ

 

Chcesz skorzystać z naszego innowacyjnego systemu? Zarejestruj się jako Wydawca lub Reklamodawca. Poznaj ofertę advpix, sprawdź ile to kosztuje, a jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas.

Realizuj skuteczne kampanie reklamowe, wykorzystując potencjał platformy reklamowej advpix. Sprawdź skuteczność reklamy internetowej w oparciu o Advertising on pictures