.
dla_reklamodawcy.jpg

Dla Reklamodawcy

października 18th, 2012 by admin

Jeśli szukasz sposobu na prowadzenie skutecznych i efektywnych kosztowo kampanii reklamowych (cennik) to dobrze trafiłeś. Platforma reklamowa advpix to narzędzie, które pozwala emitować reklamy na zdjęciach (advertising on pictures)w jednym lub kilku obszarach zdjęcia, kontekstowo powiązanych z artykułem (zobacz jak to działa). To nowość na rynku i innowacja w świecie reklamy internetowej. Interaktywna reklama internetowa na zdjęciach.

 

Reklama na zdjęciach - nowa forma reklamy!

Bądź pierwszy !!! Sprawdź In-picture advertising

Platforma reklamowa advpix – Skuteczna interaktywna reklama internetowa!

 

Reklama oparta jest o sprawdzony i ceniony model rozliczeń CPM / CPC, wydawcy to dopasowane strony, blogi, serwisy i portale internetowe, które oferują atrakcyjne treści, zdjęcia i generują odpowiednią oglądalność (sprawdź). Atrakcyjna forma reklamy, interaktywność oraz brak inwazyjności i nachalności powoduje, iż jest to bardzo skuteczna forma reklamy, chętnie odczytywana przez odbiorcę końcowego.

Platforma reklamowa ADVPIX, oferuje narzędzia, dzięki którym w prosty sposób dodasz kampanie reklamową, określisz grupę docelową, ustalisz budżet i zaczniesz analizować jej przebieg, dzięki statystykom. Reklama na zdjęciach (advertising on pictures) to efektywność i wysoki wskaźnik konwersji. Dlatego też nie czekaj dłużej i rozpocznij z nami współpracę. Zarejestruj się jako reklamodawca i wykorzystaj potencjał multimedialnej reklamy internetowej. Sprawdź ceny i szczegóły współpracy. Po rejestracji otrzymasz link aktywacyjny, oraz informacje na temat dalszych działań w platformie reklamowej ADVPIX. Możesz porozmawiać z naszymi konsultantami on-line lub telefonicznie, poprzez zamówienie konsultacji, bezpośrednio z panelu wydawcy.