.
dla_wydawcy.jpg

Dla Wydawcy

października 18th, 2012 by admin

Masz własną stronę, blog lub portal internetowy? Chciałbyś zacząć zarabiać lub zwiększyć swój dochód? Rozpocznij współpracę z advpix - Interaktywna Reklama internetowa. Na start oferujemy Ci innowacyjną technologie która m.in. uatrakcyjni wizualnie twoją stronę poprzez umieszczenie kontekstowych reklam na zdjęciach (in image advertising). Dalej otrzymasz atrakcyjne stawki za klik lub wyświetlenie (model CPM / CPC) i szybki termin płatności. Jeśli w dalszym ciągu to cię nie satysfakcjonuje, możesz skorzystać z opcji, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Sprecyzuj zdjęcie i umieść na nim kilka reklam, dzięki którym na pewno twoje przychody się zwiększą.

 

AdServer advpix - reklama na zdjęciach

Bądź pierwszy !!! Odkryj nowe formy reklamy – zarabiaj na zdjęciach!

Sprawdź interaktywną reklamę w oparciu o platformę reklamową – Ad server ADVPIX.

 

Pomyśl dlaczego zdjęcia na Twojej stronie miałyby nie zarabiać?  Zajmują średnio 20% strony, nikomu nie przeszkadzają, są mało inwazyjne i nie irytują odwiedzających, a w dodatku rejestracja nic nie kosztuje. Nie zwlekaj  i zarejestruj się w platformie reklamowej ADVPIX. Wypełnienie formularza zajmie ci maksymalnie 30 sekund! Po weryfikacji informacji zawartych w formularzu, otrzymasz e-mail z aktywacją konta i instrukcją dalszego postępowania.

 

Pamiętaj o tym, iż warto dodawać ciekawe i dobrej jakości zdjęcia odpowiadające kontekstowi strony tak, aby platforma advpix mogła powiązać jak najwięcej reklam w odniesieniu do treści i zdjęcia – In-picture advertising.  Więcej informacji i szczegółów od strony technicznej uzyskasz w zakładce FAQ i regulaminie emisji reklam po zalogowaniu na konto.  Poznaj regulamin i dokonaj szybkiej rejestracji.